× بستن تبلیغات

تحقیق سیستم حقوق و دستمزد و تاثیر آن در بهره وری سازمان

مفهوم كار چیست ؟ چرا مردم كار می كنند ؟ از كار چه چیزی بدست می آید ؟ چرا بعضی از مردم درست كار می كنند ، در حالی كه بعضی دیگر چنین نیستند ؟ این ها سؤالاتی است كه هر كس كم و بیش در زندگی خود با آن مواجه بوده است
دسته بندی حسابداری
فرمت فایل doc
حجم فایل 19 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 23

تحقیق سیستم حقوق و دستمزد و تاثیر آن در بهره وری سازمان

فروشنده فایل

کد کاربری 7169

سیستم حقوق و دستمزد و تأثیر آن در بهره وری سازمان

تجربه ای در بهبود و ارتقای بهره وری در فرایند تولید

( در نظام بهره برداری و نگهداری ماشین آلات )

پیشگفتار

در اجرای سیاست و برنامه های دولت و محور قرا گرفتن كشاورزی ، وزارت كشاورزی نیز به نوبه خود به عنوان متولی آن جهت آماده سازی بستر كار و مكانیزاسیون كشاورزی ، تعدادی ماشین آلات عمرانی و راهسازی تأمین كرد و متناسب با نیاز استانها در سطح كشور توزیع نمود تا در پروژه های عمرانی از جمله

  • تسطیح و یكپارچگی سازی اراضی
  • احداث سدهای خاكی
  • احداث شبكه های آبیاری و زهكشی
  • احداث جاده بین مزارع

و سایر كارهای محوله فعالیت نماید .

در سال 1371 به منظور استفاده بهینه از ماشین آلات و ایجاد انگیزه در یك نظام بهره برداری و نگهداری ماشین آلات شركتی تحت عنوان شركت خدمات مهندسی آب و خاك كشور ( سهامی خاص ) تأسیس گردید .

در راستای تحقق اهداف سازمانی و به منظور بكار گیری تجربه در كنار دانش و رفع نواقص موجود از جمله بوركراسی اداری ، پرداخت حقوق و دستمزد به صورت ماهیانه ، كم بودن حقوق و دستمزد و پیروی از این اصل كه « تا زمانیكه اهداف شخص تأمین نگردد . اهداف سازمانی تحقق پیدا نخواهد كرد »سازمان ناگزیر شد شیوه پرداخت حقوق و دستمزد را بر مبنا ی « پرداخت مزد برای واحد كار » تغییر دهد كه نتایج حاصله عبارت بودند از :

  • افزایش حقوق و دستمزد 200%
  • كاهش هزینه تعمیرات 30%
  • كاهش زمان توقف 25%
  • كوتاه شدن زمان اجرای پروژه 20%

به طور كلی نتایج حاصله باعث افزایش بهره وری در نظام بهره برداری و نگهداشتن ماشین آلات گردیده .

ضرورت و اهمیت كار

مفهوم كار چیست ؟ چرا مردم كار می كنند ؟ از كار چه چیزی بدست می آید ؟ چرا بعضی از مردم درست كار می كنند ، در حالی كه بعضی دیگر چنین نیستند ؟ این ها سؤالاتی است كه هر كس كم و بیش در زندگی خود با آن مواجه بوده است .

باید دانست كه اهمیت كار تنها به زمانی كه به خود اختصاص می دهد مربوط نیست ، بلكه كار عامل قدرتمندی در تأمین نیازهای اقتصادی ، اجتماعی و روانی انسان می باشد. كار علاوه بر اینكه وسیله ای برای تأمین نیازهای مادی زندگی است ، می تواند پاسخگوی بسیاری از نیازهای عمیق و اساسی بشر هم باشد از جمله :

نیاز به كسب موفقیت ، نیاز به تأیید و پذیرش دیگران ، نیاز به ایجاد روابط شخصی و اجتماعی ، نیاز به داشتن پایگاه اجتماعی ، نیاز به مفید بودن و خدمت كردن به دیگران بقای عزت نفس ، احساس ارزشمندی و مسئولیت پذیری ، كسب هویت و پوچی است .

تعریف كار

اصطلاح كار در فرهنگ فارسی معین ، به معنی آنچه از شخص یا شی صادر می‌شود، فعل ، عمل ، شغل ، پیشه و … آمده است ، در فیزیك ، تبدیل یا انتقال انرژی « كار» نامیده می شود .

   برای  خرید فالوور ارزانخرید لایک عکس های اینستاگرام , ویوو  فیلم های اینستاگرام 

خرید فالوور ارزان

از طریق آی دی تلگرام با من در ارتباط باشید

 با لایک و فالوور بیشتر میتوانید کسب و کار اینترنتی خودتان را رونق بدهید همیشه در تاپ پست های اینستاگرام باشید و یا پیج های شخصی معتبر با چندین هزار فالوور و عکس های لایک بالا داشته باشید

جهت سفارش با تلگرام شماره 09214087336  در ارتباط باشید

آی دی تلگرام   @wwwlonoir 

,دانلود پاورپوینت آماده,دانلود پاورپوینت آماده رایگان,دانلود پاورپوینت آماده زیبا,دانلود پاورپوینت آماده رشته کامپیوتر,دانلود پاورپوینت آماده مذهبی,دانلود پاورپوینت آماده ریاضی هفتم,دانلود پاورپوینت آماده برای پایان نامه,دانلود پاورپوینت آماده دفاع پایان نامه,دانلود پاورپوینت آماده درباره کامپیوتر,دانلود پاورپوینت آماده والیبال,دانلود قالب پاورپوینت آماده رایگان,دانلود رایگان پاورپوینت آماده برای پایان نامه,دانلود رایگان پاورپوینت آماده زیبا,دانلود رایگان پاورپوینت آماده رشته کامپیوتر,دانلود رایگان پاورپوینت آماده معماری,دانلود قالب های آماده پاورپوینت رایگان,دانلود رایگان نمونه پاورپوینت آماده,دانلود رایگان قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه,دانلود رایگان اسلاید آماده پاورپوینت,دانلود قالب آماده پاورپوینت زیبا و حرفه ای,دانلود قالب آماده پاورپوینت زیبا,دانلود پاورپوینت آماده و زیبا,دانلود پاورپوینت های آماده زیبا,دانلود پروژه آماده پاورپوینت رشته کامپیوتر,دانلود قالب پاورپوینت آماده مذهبی,دانلود پاورپوینت آماده ریاضی هشتم,دانلود قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه کارشناسی ارشد,دانلود قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه,دانلود پاورپوینت آماده برای ارائه پایان نامه,دانلود قالب پاورپوینت آماده برای پایان نامه ارشد,دانلود پاورپوینت آماده پایان نامه,دانلود رایگان پاورپوینت آماده پایان نامه,دانلود رایگان پاورپوینت آماده دفاع پایان نامه,دانلود پاورپوینت آماده در مورد کامپیوتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

× بستن تبلیغات